LC645RU1A

| πίνακας Μοντέλο | LC645RU1A |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | PANDA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,65 inch, 3840×2160 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| LC645RU1A Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Μορφή Pixel | 3840(RGB)×2160 [UHD] |
| Διαμόρφωση | RGB Vertical Stripe |
| Ενεργός χώρος | 1428.48(H)×803.52(V) mm |
| Σχέδιο Dim. | 1443.48(H)×819.57(V) ×1.74(D) mm |
| Περιοχή Bezel | - |
| Θεραπευτική αγωγή | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Φωτεινότητα | 0 cd/m² |
| Λόγος αντίθεσης | 4000:1 (Typ.) (TM) |
| Προβολή κατεύθυνσης | Symmetry |
| Χρόνος απόκρισης | 7 (Typ.)(G to G) |
| Οπτική γωνία | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10) |
| Λειτουργία λειτουργίας | ASV, Normally Black, Transmissive |
| Πάχος πάχους | - |
| Μετάδοση | 3.15% (Typ.)(with Polarizer) |
| Χρώμα υποστήριξης | 1.07B |
| Πηγή φωτός | No B/L |
| Βάρος | 4.77Kgs (Typ.) |
| Ρυθμός καρέ | 120Hz |
| Οθόνη αφής | Without |
| Τύπος διασύνδεσης | 107 pins V-by-One 16 lane , Connector |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 12.0V (Typ.) |
| περιβάλλον | Operating Temperature: 0 ~ 50 °C ; Storage Temperature: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων PANDA LC645RU1A.
Τα PANDA LC645RU1A είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων PANDA LC645RU1A ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των PANDA LC645RU1A ή άλλων LCD PANDA, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα PANDA LC645RU1A στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα PANDA LC645RU1A είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων PANDA LC645RU1A ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των PANDA LC645RU1A ή άλλων LCD PANDA, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα PANDA LC645RU1A στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "LC645RU1A"
- PANDA LC645RU1A
- Φύλλο δεδομένων LC645RU1A
- Εικόνα LC645RU1A
- Τιμή LC645RU1A
- Διανομέας LC645RU1A

