HT040QV1-100

| πίνακας Μοντέλο | HT040QV1-100 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | HYDIS |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,4.0 inch, 320×240 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| HT040QV1-100 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | TN, Normally White, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 80.16×60.12 mm |
| Περίγραμμα | 98.4×79.4 mm |
| Επιφάνεια | |
| Λόγος αντίθεσης | 500:1 (Typ.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 262K (6-bit) |
| Χρόνος απόκρισης | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Οπτική γωνία | 70/70/50/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Τύπος λάμπας | WLED |
| Διασύνδεση σήματος | TTL (1 ch, 6-bit) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων HYDIS HT040QV1-100.
Τα HYDIS HT040QV1-100 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων HYDIS HT040QV1-100 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των HYDIS HT040QV1-100 ή άλλων LCD HYDIS, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα HYDIS HT040QV1-100 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα HYDIS HT040QV1-100 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων HYDIS HT040QV1-100 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των HYDIS HT040QV1-100 ή άλλων LCD HYDIS, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα HYDIS HT040QV1-100 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "HT040QV1-100"
- HYDIS HT040QV1-100
- Φύλλο δεδομένων HT040QV1-100
- Εικόνα HT040QV1-100
- Τιμή HT040QV1-100
- Διανομέας HT040QV1-100

