HT024QVA-100

| πίνακας Μοντέλο | HT024QVA-100 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.4 inch, 240×320 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| HT024QVA-100 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Μορφή Pixel | 240(RGB)×320 [QVGA] |
| Διαμόρφωση | RGB Vertical Stripe |
| Ενεργός χώρος | 36.72(H)×48.96(V) mm |
| Σχέδιο Dim. | 40.5(H)×57.26(V) ×1(D) mm |
| Περιοχή Bezel | - |
| Θεραπευτική αγωγή | Without Polarizer |
| Φωτεινότητα | 0 cd/m² |
| Λόγος αντίθεσης | 500:1 (Typ.) (TM) |
| Προβολή κατεύθυνσης | - |
| Χρόνος απόκρισης | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Οπτική γωνία | 45/45/50/20 (Typ.)(CR≥10) |
| Λειτουργία λειτουργίας | TN, Normally White, Transmissive |
| Πάχος πάχους | 0.50+0.50 mm |
| Μετάδοση | 5.1% (Typ.) |
| Χρώμα υποστήριξης | 262K 60% (CIE1931) |
| Πηγή φωτός | |
| Βάρος | TBD |
| Ρυθμός καρέ | - |
| Οθόνη αφής | Without |
| περιβάλλον | Operating Temperature: -20 ~ 70 °C ; Storage Temperature: -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων BOE HT024QVA-100.
Τα BOE HT024QVA-100 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων BOE HT024QVA-100 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των BOE HT024QVA-100 ή άλλων LCD BOE, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα BOE HT024QVA-100 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα BOE HT024QVA-100 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων BOE HT024QVA-100 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των BOE HT024QVA-100 ή άλλων LCD BOE, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα BOE HT024QVA-100 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "HT024QVA-100"
- BOE HT024QVA-100
- Φύλλο δεδομένων HT024QVA-100
- Εικόνα HT024QVA-100
- Τιμή HT024QVA-100
- Διανομέας HT024QVA-100

