C-51850NFJ-SLW-ADN

| πίνακας Μοντέλο | C-51850NFJ-SLW-ADN |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | Kyocera |
| Descrition | FSTN-LCD ,5.8 inch, 40×2 |
| πίνακας Τύπος | FSTN-LCD |
| C-51850NFJ-SLW-ADN Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | STN, Black/White (Positive), Transflective |
| Εμφάνιση γραμματοσειρών | 5×8 dots |
| Μέγεθος χαρακτήρων | 3.2×5.55 mm |
| Χαρακτήρας Pitch | 3.7×5.95 mm |
| Ενεργός χώρος | 147.5×11.5 mm |
| Περιοχή Bezel | 153.5×17.5 mm |
| Περίγραμμα | 182×34.5×15.1 mm |
| Λόγος αντίθεσης | 5:1 (Typ.)(Transmissive) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | Monochrome |
| Χρόνος απόκρισης | 80/130 (Typ.)(Tr/Td) |
| Τύπος λάμπας | WLED Without Driver |
| Διασύνδεση σήματος | 8-bit parallel , 16 pins |
| Τάση εισόδου | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων Kyocera C-51850NFJ-SLW-ADN.
Τα Kyocera C-51850NFJ-SLW-ADN είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων Kyocera C-51850NFJ-SLW-ADN ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των Kyocera C-51850NFJ-SLW-ADN ή άλλων LCD Kyocera, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα Kyocera C-51850NFJ-SLW-ADN στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα Kyocera C-51850NFJ-SLW-ADN είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων Kyocera C-51850NFJ-SLW-ADN ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των Kyocera C-51850NFJ-SLW-ADN ή άλλων LCD Kyocera, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα Kyocera C-51850NFJ-SLW-ADN στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "C-51850NFJ-SLW-ADN"
- Kyocera C-51850NFJ-SLW-ADN
- Φύλλο δεδομένων C-51850NFJ-SLW-ADN
- Εικόνα C-51850NFJ-SLW-ADN
- Τιμή C-51850NFJ-SLW-ADN
- Διανομέας C-51850NFJ-SLW-ADN

