C-51505NFJ-SLW-AQN

| πίνακας Μοντέλο | C-51505NFJ-SLW-AQN |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | Kyocera |
| Descrition | FSTN-LCD ,3.0 inch, 20×2 |
| πίνακας Τύπος | FSTN-LCD |
| C-51505NFJ-SLW-AQN Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Μορφή Char | 5×8 dots |
| Μέγεθος γραμματοσειράς | 3.235×5.585 mm |
| Γραμματοσειράς | 3.8×5.95 mm |
| Ενεργός χώρος | 75.435(H)×11.535(V) mm |
| Σχέδιο Dim. | 116(H)×37(V) ×15.9(D) mm |
| Περιοχή Bezel | 83.0(H)×18.6(V) mm |
| Θεραπευτική αγωγή | - |
| Φωτεινότητα | - |
| Λόγος αντίθεσης | 5:1 (Typ.) (TM) |
| Προβολή κατεύθυνσης | 6 o'clock |
| Χρόνος απόκρισης | 80/110 (Typ.)(Tr/Td) |
| Οπτική γωνία | 50/50/45/38 (Typ.)(CR≥2) |
| Λειτουργία λειτουργίας | STN, Black/White (Positive), Transflective |
| Χρώμα υποστήριξης | Monochrome |
| Πηγή φωτός | WLED [1 pcs] , W/O Driver |
| Ρυθμός καρέ | - |
| Οθόνη αφής | Without |
| Τύπος διασύνδεσης | 16 pins 8-bit parallel , Pad |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 5.0V (Typ.) |
| περιβάλλον | Operating Temperature: -20 ~ 70 °C ; Storage Temperature: -20 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων Kyocera C-51505NFJ-SLW-AQN.
Τα Kyocera C-51505NFJ-SLW-AQN είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων Kyocera C-51505NFJ-SLW-AQN ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των Kyocera C-51505NFJ-SLW-AQN ή άλλων LCD Kyocera, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα Kyocera C-51505NFJ-SLW-AQN στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα Kyocera C-51505NFJ-SLW-AQN είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων Kyocera C-51505NFJ-SLW-AQN ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των Kyocera C-51505NFJ-SLW-AQN ή άλλων LCD Kyocera, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα Kyocera C-51505NFJ-SLW-AQN στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "C-51505NFJ-SLW-AQN"
- Kyocera C-51505NFJ-SLW-AQN
- Φύλλο δεδομένων C-51505NFJ-SLW-AQN
- Εικόνα C-51505NFJ-SLW-AQN
- Τιμή C-51505NFJ-SLW-AQN
- Διανομέας C-51505NFJ-SLW-AQN

