B125HAN03.0

| πίνακας Μοντέλο | B125HAN03.0 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,12.5 inch, 1920×1080 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| B125HAN03.0 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Ανάλυση | 1920(RGB)×1080 , FHD |
| Μορφή Pixel | RGB Vertical Stripe |
| Περιοχή εμφάνισης | 276.48(W)×155.52(H) mm |
| Άνοιγμα πλαισίου | - |
| Μέγεθος περιγράμματος | 282.4(W)×172.22(H) ×2(D) mm |
| Επιφάνεια | Hard coating |
| Λάμψη | 300 cd/m² (Typ.) |
| Λόγος αντίθεσης | 1000:1 (Typ.) (TM) |
| Οπτική γωνία | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Λειτουργία προβολής | AHVA, Normally Black, Transmissive |
| Καλύτερη προβολή σε | Symmetry |
| Χρόνος απόκρισης | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.2M 72% (CIE1931) |
| Τύπος λάμπας | WLED , 15K hours , With LED Driver |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Οθόνη αφής | Without |
| Στυλ σχήματος | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Διασύνδεση σήματος | eDP (4 Lanes) , 30 pins , Connector |
| Τάση εισόδου | 3.3V (Typ.) |
| περιβάλλον | Operating Temp.: 0 ~ 50 °C ; Storage Temp.: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων AUO B125HAN03.0.
Τα AUO B125HAN03.0 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων AUO B125HAN03.0 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των AUO B125HAN03.0 ή άλλων LCD AUO, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα AUO B125HAN03.0 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα AUO B125HAN03.0 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων AUO B125HAN03.0 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των AUO B125HAN03.0 ή άλλων LCD AUO, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα AUO B125HAN03.0 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "B125HAN03.0"
- AUO B125HAN03.0
- Φύλλο δεδομένων B125HAN03.0
- Εικόνα B125HAN03.0
- Τιμή B125HAN03.0
- Διανομέας B125HAN03.0

