B125HAN02.0

| πίνακας Μοντέλο | B125HAN02.0 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,12.5 inch, 1920×1080 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| B125HAN02.0 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | AHVA, Normally Black, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 276.48×155.52 mm |
| Περίγραμμα | 300.4×180.9×3 mm |
| Στυλ σχήματος | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Επιφάνεια | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Λόγος αντίθεσης | 700:1 (Typ.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 262K (6-bit) , CIE1931 50% |
| Χρόνος απόκρισης | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Οπτική γωνία | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Τύπος λάμπας | WLED Embedded (LED Driver) |
| Διασύνδεση σήματος | eDP (2 Lanes) , 30 pins |
| Τάση εισόδου | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων AUO B125HAN02.0.
Τα AUO B125HAN02.0 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων AUO B125HAN02.0 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των AUO B125HAN02.0 ή άλλων LCD AUO, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα AUO B125HAN02.0 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα AUO B125HAN02.0 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων AUO B125HAN02.0 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των AUO B125HAN02.0 ή άλλων LCD AUO, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα AUO B125HAN02.0 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "B125HAN02.0"
- AUO B125HAN02.0
- Φύλλο δεδομένων B125HAN02.0
- Εικόνα B125HAN02.0
- Τιμή B125HAN02.0
- Διανομέας B125HAN02.0
