AT080TN01

| πίνακας Μοντέλο | AT080TN01 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8.0 inch, 800×480 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| AT080TN01 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | TN, Normally White, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 176.64×99.36 mm |
| Περίγραμμα | 192.8×116.9×6.7 mm |
| Επιφάνεια | Antiglare |
| Λόγος αντίθεσης | 300:1 (Typ.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 262K (6-bit) |
| Χρόνος απόκρισης | 15/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Οπτική γωνία | 65/65/45/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Τύπος λάμπας | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Διασύνδεση σήματος | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 60 pins |
| Τάση εισόδου | 3.3/10.0/15.0/-10.0V (Typ.)(VCC/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων INNOLUX AT080TN01.
Τα INNOLUX AT080TN01 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων INNOLUX AT080TN01 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των INNOLUX AT080TN01 ή άλλων LCD INNOLUX, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα INNOLUX AT080TN01 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα INNOLUX AT080TN01 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων INNOLUX AT080TN01 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των INNOLUX AT080TN01 ή άλλων LCD INNOLUX, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα INNOLUX AT080TN01 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "AT080TN01"
- INNOLUX AT080TN01
- Φύλλο δεδομένων AT080TN01
- Εικόνα AT080TN01
- Τιμή AT080TN01
- Διανομέας AT080TN01
