AT080MD01

| πίνακας Μοντέλο | AT080MD01 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | Mitsubishi |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8 inch, 800×480 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| AT080MD01 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Μορφή Pixel | 800(RGB)×480 [WVGA] |
| Διαμόρφωση | RGB Vertical Stripe |
| Ενεργός χώρος | 174(H)×104.4(V) mm |
| Σχέδιο Dim. | 192(H)×122(V) mm |
| Περιοχή Bezel | 177.4(H)×107.8(V) mm |
| Θεραπευτική αγωγή | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Φωτεινότητα | 1000 cd/m² (Typ.) |
| Λόγος αντίθεσης | 1000:1 (Typ.) (TM) |
| Προβολή κατεύθυνσης | Symmetry |
| Χρόνος απόκρισης | 12/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Οπτική γωνία | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Λειτουργία λειτουργίας | SWV, Normally Black, Transmissive |
| Χρώμα υποστήριξης | 16.7M 50% (CIE1931) |
| Πηγή φωτός | WLED , 100K hours , With LED Driver |
| Ρυθμός καρέ | 60Hz |
| Οθόνη αφής | Without |
| Τύπος διασύνδεσης | 20 pins LVDS (1 ch, 6/8-bit) , Connector |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 3.3V (Typ.) |
| περιβάλλον | Operating Temperature: -40 ~ 85 °C ; Storage Temperature: -40 ~ 85 °C ; Vibration Level: 6.8G (66.64 m/s²) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων Mitsubishi AT080MD01.
Τα Mitsubishi AT080MD01 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων Mitsubishi AT080MD01 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των Mitsubishi AT080MD01 ή άλλων LCD Mitsubishi, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα Mitsubishi AT080MD01 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα Mitsubishi AT080MD01 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων Mitsubishi AT080MD01 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των Mitsubishi AT080MD01 ή άλλων LCD Mitsubishi, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα Mitsubishi AT080MD01 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "AT080MD01"
- Mitsubishi AT080MD01
- Φύλλο δεδομένων AT080MD01
- Εικόνα AT080MD01
- Τιμή AT080MD01
- Διανομέας AT080MD01

