AA050AA11

| πίνακας Μοντέλο | AA050AA11 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | Mitsubishi |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 640×640 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| AA050AA11 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | TN, Normally White, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 89.3×89.3 mm |
| Περίγραμμα | 103.8×105.8×12.4 mm |
| Επιφάνεια | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Λόγος αντίθεσης | 700:1 (Typ.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 40% |
| Χρόνος απόκρισης | 4/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Οπτική γωνία | 80/80/80/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Τύπος λάμπας | 2 strings WLED Without Driver |
| Διασύνδεση σήματος | CMOS (1 ch, 6/8-bit) , 45 pins |
| Τάση εισόδου | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων Mitsubishi AA050AA11.
Τα Mitsubishi AA050AA11 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων Mitsubishi AA050AA11 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των Mitsubishi AA050AA11 ή άλλων LCD Mitsubishi, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα Mitsubishi AA050AA11 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα Mitsubishi AA050AA11 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων Mitsubishi AA050AA11 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των Mitsubishi AA050AA11 ή άλλων LCD Mitsubishi, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα Mitsubishi AA050AA11 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "AA050AA11"
- Mitsubishi AA050AA11
- Φύλλο δεδομένων AA050AA11
- Εικόνα AA050AA11
- Τιμή AA050AA11
- Διανομέας AA050AA11

