AA050MH01--T1

| πίνακας Μοντέλο | AA050MH01--T1 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | Mitsubishi |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 800×480 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| AA050MH01--T1 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 108×64.8 mm |
| Περίγραμμα | 118.5×77.8 mm |
| Επιφάνεια | Clear, Antireflection |
| Λόγος αντίθεσης | 950:1 (Typ.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.7M (8-bit) , CIE1931 50% |
| Χρόνος απόκρισης | 12/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Οπτική γωνία | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Τύπος λάμπας | WLED |
| Διασύνδεση σήματος | CMOS (1 ch, 8-bit) |
| Τάση εισόδου | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων Mitsubishi AA050MH01--T1.
Τα Mitsubishi AA050MH01--T1 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων Mitsubishi AA050MH01--T1 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των Mitsubishi AA050MH01--T1 ή άλλων LCD Mitsubishi, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα Mitsubishi AA050MH01--T1 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα Mitsubishi AA050MH01--T1 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων Mitsubishi AA050MH01--T1 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των Mitsubishi AA050MH01--T1 ή άλλων LCD Mitsubishi, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα Mitsubishi AA050MH01--T1 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "AA050MH01--T1"
- Mitsubishi AA050MH01--T1
- Φύλλο δεδομένων AA050MH01--T1
- Εικόνα AA050MH01--T1
- Τιμή AA050MH01--T1
- Διανομέας AA050MH01--T1

