V420H1-LH1

| πίνακας Μοντέλο | V420H1-LH1 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | CMO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,42 inch, 1920×1080 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| V420H1-LH1 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | Super MVA, Normally Black, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 930.24×523.26 mm |
| Περίγραμμα | 983×576 mm |
| Επιφάνεια | Antiglare (Haze 40%), Hard coating (3H) |
| Λόγος αντίθεσης | 1800:1 (Typ.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 1.07B (10-bit) , CIE1931 72% |
| Χρόνος απόκρισης | 4 (Typ.)(G to G) |
| Οπτική γωνία | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥20) (L/R/U/D) |
| Συχνότητα | 120Hz |
| Τύπος λάμπας | 20 pcs CCFL Embedded (Inverter) |
| Διασύνδεση σήματος | LVDS (4 ch, 10-bit) , 92 pins |
| Τάση εισόδου | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων CMO V420H1-LH1.
Τα CMO V420H1-LH1 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων CMO V420H1-LH1 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των CMO V420H1-LH1 ή άλλων LCD CMO, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα CMO V420H1-LH1 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα CMO V420H1-LH1 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων CMO V420H1-LH1 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των CMO V420H1-LH1 ή άλλων LCD CMO, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα CMO V420H1-LH1 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "V420H1-LH1"
- CMO V420H1-LH1
- Φύλλο δεδομένων V420H1-LH1
- Εικόνα V420H1-LH1
- Τιμή V420H1-LH1
- Διανομέας V420H1-LH1

