Επισκόπηση
Προσδιορισμός
V390HJ4-PE1

V390HJ4-PE1 Βασικές πληροφορίες
| πίνακας Μοντέλο | V390HJ4-PE1 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | CHIMEI INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,39 inch, 1920×1080 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| V390HJ4-PE1 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 ~ 50 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20 ~ 60 °C |
V390HJ4-PE1 μηχανικά Χαρακτηριστικά
| Απόκριση κουτιού | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| Διαμόρφωση εικονοστοιχείων | RGB Vertical Stripe |
| Πυκνότητα pixel | 57 PPI |
| Αναλογία απεικόνισης | 16:9 (H:V) |
| Συντελεστής μορφής | Flat Rectangle Display |
| Κουκκίδα Dot | 0.14825×0.44475 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.44475×0.44475 mm (H×V) |
| Βάρος | 1.31Kgs (Typ.) |
| Επιφάνεια | Antiglare (Haze 1%), Hard coating (3H) |
| Ενεργός χώρος | 853.92×480.33 mm (H×V) |
| Διάγραμμα περίγραμμα | 876.2×528.68 mm (H×V) |
| Περίγραμμα βάθους | 1.35 (Typ.) mm |
| Τοπίο ή Πορτρέτο | Landscape type |
| Οθόνη αφής | Without |
V390HJ4-PE1 Οπτικά χαρακτηριστικά γνωρίσματα
| Λειτουργία προβολής | Super MVA, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Λάμψη | 0 cd/m² |
| Λόγος αντίθεσης | 4000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Εμφάνιση χρώματος | 16.7M (8-bit) |
| Χρόνος απόκρισης | 9.5 (Typ.)(G to G) |
| Οπτική γωνία | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥20) (L/R/U/D) |
| Προβολή κατεύθυνσης | Symmetry |
| Διαπερατότητα | 4.9% (Typ.)(with Polarizer) |
| Το φως του ήλιου είναι αναγνώσιμο | N |
V390HJ4-PE1 Ηλεκτρονικά Χαρακτηριστικό
| Κάθετη συχνότητα | 60Hz |
|---|---|
| Αντίστροφη σάρωση | No |
V390HJ4-PE1 backlight Σύστημα
| Τύπος λάμπας | No B/L |
|---|
V390HJ4-PE1 διεπαφής σήματος
| Κατηγορία σήματος | LVDS |
|---|---|
| Κλάση σήματος | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Τάση εισόδου για πίνακα | 12.0V (Typ.) |
| Ρεύμα εισόδου για πίνακα | 0.3/0.36A (Typ./Max.) |
| Πίνακας κατανάλωσης ενέργειας | 3.6/4.4W (Typ./Max.) |
| Τύπος διασύνδεσης | Connector |
| Θέση διασύνδεσης | |
| Διασύνδεση σήματος | JAE - FI-RE51S-HF-CM-R1500, Pitch:0.5 mm, Pin:51 pins |
