V315B5-P08

| πίνακας Μοντέλο | V315B5-P08 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | CHIMEI INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 1366×768 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| V315B5-P08 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | MVA, Normally Black, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 697.685×392.256 mm |
| Περίγραμμα | 716.1×410 mm |
| Επιφάνεια | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Λόγος αντίθεσης | 3500:1 (Typ.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.7M (8-bit) |
| Χρόνος απόκρισης | 8.5 (Typ.)(G to G) |
| Οπτική γωνία | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥20) (L/R/U/D) |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Διασύνδεση σήματος | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Τάση εισόδου | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων CHIMEI INNOLUX V315B5-P08.
Τα CHIMEI INNOLUX V315B5-P08 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων CHIMEI INNOLUX V315B5-P08 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των CHIMEI INNOLUX V315B5-P08 ή άλλων LCD CHIMEI INNOLUX, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα CHIMEI INNOLUX V315B5-P08 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα CHIMEI INNOLUX V315B5-P08 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων CHIMEI INNOLUX V315B5-P08 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των CHIMEI INNOLUX V315B5-P08 ή άλλων LCD CHIMEI INNOLUX, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα CHIMEI INNOLUX V315B5-P08 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "V315B5-P08"
- CHIMEI INNOLUX V315B5-P08
- Φύλλο δεδομένων V315B5-P08
- Εικόνα V315B5-P08
- Τιμή V315B5-P08
- Διανομέας V315B5-P08

