V201V1-P01

| πίνακας Μοντέλο | V201V1-P01 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | CMO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,20.1 inch, 640×480 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| V201V1-P01 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | TN, Normally White, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 408×306 mm |
| Περίγραμμα | 421.6×320 mm |
| Επιφάνεια | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Λόγος αντίθεσης | 600:1 (Typ.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 262K (6-bit) |
| Χρόνος απόκρισης | 3/5 (Typ.)(Tr/Td) |
| Οπτική γωνία | 80/80/70/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Διασύνδεση σήματος | TTL (1 ch, 6-bit) , 50 pins |
| Τάση εισόδου | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων CMO V201V1-P01.
Τα CMO V201V1-P01 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων CMO V201V1-P01 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των CMO V201V1-P01 ή άλλων LCD CMO, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα CMO V201V1-P01 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα CMO V201V1-P01 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων CMO V201V1-P01 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των CMO V201V1-P01 ή άλλων LCD CMO, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα CMO V201V1-P01 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "V201V1-P01"
- CMO V201V1-P01
- Φύλλο δεδομένων V201V1-P01
- Εικόνα V201V1-P01
- Τιμή V201V1-P01
- Διανομέας V201V1-P01

