TV080WXM-NS0

| πίνακας Μοντέλο | TV080WXM-NS0 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8.0 inch, 800×1280 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| TV080WXM-NS0 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 107.64×172.224 mm |
| Περίγραμμα | 114.65×183.929×3.99 mm |
| Επιφάνεια | Hard coating, Antireflection |
| Λόγος αντίθεσης | 900:1 (Typ.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.7M (8-bit) , CIE1931 55% |
| Χρόνος απόκρισης | |
| Οπτική γωνία | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Τύπος λάμπας | 8S3P WLED Without Driver |
| Διασύνδεση σήματος | MIPI (4 data lanes) , 34 pins |
| Τάση εισόδου | 1.8/5.4/-5.4V (Typ.)(VDD1/PVDD/NVDD) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων BOE TV080WXM-NS0.
Τα BOE TV080WXM-NS0 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων BOE TV080WXM-NS0 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των BOE TV080WXM-NS0 ή άλλων LCD BOE, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα BOE TV080WXM-NS0 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα BOE TV080WXM-NS0 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων BOE TV080WXM-NS0 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των BOE TV080WXM-NS0 ή άλλων LCD BOE, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα BOE TV080WXM-NS0 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "TV080WXM-NS0"
- BOE TV080WXM-NS0
- Φύλλο δεδομένων TV080WXM-NS0
- Εικόνα TV080WXM-NS0
- Τιμή TV080WXM-NS0
- Διανομέας TV080WXM-NS0

