TM12864G3CCWGWA-1

| πίνακας Μοντέλο | TM12864G3CCWGWA-1 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | TIANMA |
| Descrition | FSTN-LCD ,2.4 inch, 128×64 |
| πίνακας Τύπος | FSTN-LCD |
| TM12864G3CCWGWA-1 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | STN, Black/White (Positive), Transflective |
| Ενεργός χώρος | 55×27.48 mm |
| Περίγραμμα | 70×43×9 mm |
| Επιφάνεια | |
| Λόγος αντίθεσης | 3:1 (Min.)(Reflective) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | Monochrome |
| Χρόνος απόκρισης | 250/200 (Max.)(Tr/Td) |
| Οπτική γωνία | |
| Τύπος λάμπας | 1S4P WLED |
| Διασύνδεση σήματος | SPI , 20 pins |
| Τάση εισόδου | 3.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων TIANMA TM12864G3CCWGWA-1.
Τα TIANMA TM12864G3CCWGWA-1 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων TIANMA TM12864G3CCWGWA-1 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των TIANMA TM12864G3CCWGWA-1 ή άλλων LCD TIANMA, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα TIANMA TM12864G3CCWGWA-1 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα TIANMA TM12864G3CCWGWA-1 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων TIANMA TM12864G3CCWGWA-1 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των TIANMA TM12864G3CCWGWA-1 ή άλλων LCD TIANMA, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα TIANMA TM12864G3CCWGWA-1 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "TM12864G3CCWGWA-1"
- TIANMA TM12864G3CCWGWA-1
- Φύλλο δεδομένων TM12864G3CCWGWA-1
- Εικόνα TM12864G3CCWGWA-1
- Τιμή TM12864G3CCWGWA-1
- Διανομέας TM12864G3CCWGWA-1
