TM043YDHG30-40

| πίνακας Μοντέλο | TM043YDHG30-40 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,4.3 inch, 480×800 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| TM043YDHG30-40 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | SFT, Normally Black, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 56.16×93.6 mm |
| Περίγραμμα | 61.96×104.5 mm |
| Επιφάνεια | Antireflection |
| Λόγος αντίθεσης | 800:1 (Typ.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.7M (8-bit) , CIE1931 60% |
| Χρόνος απόκρισης | 35 (Typ.)(Tr+Td) |
| Οπτική γωνία | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Τύπος λάμπας | 8S1P WLED Without Driver |
| Διασύνδεση σήματος | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) + SPI , 45 pins |
| Τάση εισόδου | (1.8/2.8)/2.8V (Typ.)(IOVCC/VCC) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων TIANMA TM043YDHG30-40.
Τα TIANMA TM043YDHG30-40 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων TIANMA TM043YDHG30-40 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των TIANMA TM043YDHG30-40 ή άλλων LCD TIANMA, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα TIANMA TM043YDHG30-40 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα TIANMA TM043YDHG30-40 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων TIANMA TM043YDHG30-40 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των TIANMA TM043YDHG30-40 ή άλλων LCD TIANMA, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα TIANMA TM043YDHG30-40 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "TM043YDHG30-40"
- TIANMA TM043YDHG30-40
- Φύλλο δεδομένων TM043YDHG30-40
- Εικόνα TM043YDHG30-40
- Τιμή TM043YDHG30-40
- Διανομέας TM043YDHG30-40

