Επισκόπηση
Προσδιορισμός
TDA-VGA0360E70009-V1
TDA-VGA0360E70009-V1 Βασικές πληροφορίες
| πίνακας Μοντέλο | TDA-VGA0360E70009-V1 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | TRULY |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.7 inch, 640×480 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| TDA-VGA0360E70009-V1 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ~ 70 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30 ~ 80 °C |
TDA-VGA0360E70009-V1 μηχανικά Χαρακτηριστικά
| Απόκριση κουτιού | 640(RGB)×480 (VGA) |
|---|---|
| Διαμόρφωση εικονοστοιχείων | RGB Vertical Stripe |
| Πυκνότητα pixel | 216 PPI |
| Αναλογία απεικόνισης | 4:3 (H:V) |
| Συντελεστής μορφής | Flat Rectangle Display |
| Κουκκίδα Dot | 0.0385×0.1155 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.1155×0.1155 mm (H×V) |
| Ενεργός χώρος | 74.92×56.44 mm (H×V) |
| Περιοχή Bezel | 76.52×58.04 mm (H×V) |
| Διάγραμμα περίγραμμα | 86.42×68.18 mm (H×V) |
| Περίγραμμα βάθους | 4.43±0.3 mm |
| Τοπίο ή Πορτρέτο | Landscape type |
| Οθόνη αφής | Embeded (4-wire Resistive) |
TDA-VGA0360E70009-V1 Οπτικά χαρακτηριστικά γνωρίσματα
| Λειτουργία προβολής | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Λάμψη | 130 cd/m² (Typ.) |
| Λόγος αντίθεσης | 450 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Εμφάνιση χρώματος | 16.7M (8-bit) |
| Color Gamut | 37% NTSC (CIE1931) |
| Χρόνος απόκρισης | 45 (Typ.)(Tr+Td) |
| Οπτική γωνία | 60/60/40/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Προβολή κατεύθυνσης | 6 o'clock |
| Χρώμα λευκό χρώματος | Wx:0.2864; Wy:0.3038 |
| Λευκή παραλλαγή | 1.43 (Max.)(9 points) |
| Το φως του ήλιου είναι αναγνώσιμο | N |
TDA-VGA0360E70009-V1 Ηλεκτρονικά Χαρακτηριστικό
| Κάθετη συχνότητα | 60Hz |
|---|---|
| Αντίστροφη σάρωση | Yes (U/D, L/R) |
| Συνολική κατανάλωση ενέργειας | 720mW (Typ.) |
TDA-VGA0360E70009-V1 backlight Σύστημα
| Θέση λαμπτήρων | Edge light type |
|---|---|
| Τύπος λάμπας | WLED |
| Ποσότητα λαμπτήρα | 3S2P |
| Λάμπα σχήμα | 2 strings |
| Τάση λαμπτήρα | 8.7/9.6/10.2V (Min./Typ./Max.) |
| Λάμπα ρεύματος | 15mA (Typ.) |
| Τύπος διασύνδεσης | Included in panel signal interface |
| Πίνακας οδηγού λαμπτήρων | No |
TDA-VGA0360E70009-V1 διεπαφής σήματος
| Κατηγορία σήματος | TTL |
|---|---|
| Κλάση σήματος | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) + SPI |
| Τάση εισόδου για πίνακα | 3.3V (Typ.) |
| Ρεύμα εισόδου για πίνακα | 109/131mA (Typ./Max.) |
| Τύπος διασύνδεσης | FPC |
