TD038STEC1
| πίνακας Μοντέλο | TD038STEC1 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | Toppoly |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,3.8 inch, 320×480 |
| πίνακας Τύπος | LTPS TFT-LCD |
| TD038STEC1 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | TN, Normally White, Transflective |
| Ενεργός χώρος | 52.8×79.2 mm |
| Περίγραμμα | 64.5×92.7 mm |
| Επιφάνεια | |
| Λόγος αντίθεσης | 80:1 (Typ.)(Transmissive) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 262K (6-bit) , CIE1931 35% |
| Χρόνος απόκρισης | |
| Οπτική γωνία | 40/35/35/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Τύπος λάμπας | WLED |
| Διασύνδεση σήματος | Parallel RGB |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων Toppoly TD038STEC1.
Τα Toppoly TD038STEC1 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων Toppoly TD038STEC1 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των Toppoly TD038STEC1 ή άλλων LCD Toppoly, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα Toppoly TD038STEC1 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα Toppoly TD038STEC1 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων Toppoly TD038STEC1 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των Toppoly TD038STEC1 ή άλλων LCD Toppoly, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα Toppoly TD038STEC1 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "TD038STEC1"
- Toppoly TD038STEC1
- Φύλλο δεδομένων TD038STEC1
- Εικόνα TD038STEC1
- Τιμή TD038STEC1
- Διανομέας TD038STEC1

