TD035STED6
| πίνακας Μοντέλο | TD035STED6 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | Toppoly |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,3.5 inch, 240×320 |
| πίνακας Τύπος | LTPS TFT-LCD |
| TD035STED6 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | TN, Normally White, Transflective |
| Ενεργός χώρος | 53.28×71.04 mm |
| Περίγραμμα | 64.3×87.1×3.75 mm |
| Επιφάνεια | |
| Λόγος αντίθεσης | 100:1 (Typ.)(Transmissive) 15:1 (Typ.)(Reflective) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 262K (6-bit) , CIE1931 36% |
| Χρόνος απόκρισης | 35 (Typ.)(Tr+Td) |
| Οπτική γωνία | 60/60/50/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Τύπος λάμπας | 2S1P WLED Without Driver |
| Διασύνδεση σήματος | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 61 pins |
| Τάση εισόδου | 2.8/2.8/5/10/-5.5V (Typ.)(VDD1/VDD2/AVDD/VGH/VVEE) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων Toppoly TD035STED6.
Τα Toppoly TD035STED6 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων Toppoly TD035STED6 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των Toppoly TD035STED6 ή άλλων LCD Toppoly, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα Toppoly TD035STED6 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα Toppoly TD035STED6 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων Toppoly TD035STED6 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των Toppoly TD035STED6 ή άλλων LCD Toppoly, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα Toppoly TD035STED6 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "TD035STED6"
- Toppoly TD035STED6
- Φύλλο δεδομένων TD035STED6
- Εικόνα TD035STED6
- Τιμή TD035STED6
- Διανομέας TD035STED6

