TCG043WQLBAANN-GN00

| πίνακας Μοντέλο | TCG043WQLBAANN-GN00 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | Kyocera |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,4.3 inch, 480×272 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| TCG043WQLBAANN-GN00 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | TN, Normally White, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 95.04×53.856 mm |
| Περίγραμμα | 105.5×67.2×6.2 mm |
| Επιφάνεια | Glare (Haze 0%) |
| Λόγος αντίθεσης | 350:1 (Typ.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.7M (8-bit) , CIE1931 46% |
| Χρόνος απόκρισης | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Οπτική γωνία | 70/70/60/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Τύπος λάμπας | WLED Without Driver |
| Διασύνδεση σήματος | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 40 pins |
| Τάση εισόδου | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων Kyocera TCG043WQLBAANN-GN00.
Τα Kyocera TCG043WQLBAANN-GN00 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων Kyocera TCG043WQLBAANN-GN00 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των Kyocera TCG043WQLBAANN-GN00 ή άλλων LCD Kyocera, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα Kyocera TCG043WQLBAANN-GN00 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα Kyocera TCG043WQLBAANN-GN00 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων Kyocera TCG043WQLBAANN-GN00 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των Kyocera TCG043WQLBAANN-GN00 ή άλλων LCD Kyocera, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα Kyocera TCG043WQLBAANN-GN00 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "TCG043WQLBAANN-GN00"
- Kyocera TCG043WQLBAANN-GN00
- Φύλλο δεδομένων TCG043WQLBAANN-GN00
- Εικόνα TCG043WQLBAANN-GN00
- Τιμή TCG043WQLBAANN-GN00
- Διανομέας TCG043WQLBAANN-GN00

