T390HVN05.0 CELL

| πίνακας Μοντέλο | T390HVN05.0 CELL |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,39 inch, 1920×1080 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| T390HVN05.0 CELL Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Ανάλυση | 1920(RGB)×1080 , FHD |
| Περιοχή εμφάνισης | 853.92(W)×480.33(H) mm |
| Μέγεθος περιγράμματος | 868.72(W)×492.83(H) ×1.4(D) mm |
| Λάμψη | 0 cd/m² |
| Οπτική γωνία | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Καλύτερη προβολή σε | Symmetry |
| Βάθος γυαλιού | 0.50+0.50 mm |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.7M |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Βάρος | 1.30Kgs |
| Μορφή Pixel | RGB Vertical Stripe |
| Άνοιγμα πλαισίου | - |
| Επιφάνεια | Antiglare (Haze 2%), Hard coating (3H) |
| Λόγος αντίθεσης | 5000:1 (Typ.) (TM) |
| Λειτουργία προβολής | AMVA, Normally Black, Transmissive |
| Χρόνος απόκρισης | 8 (Typ.)(G to G) |
| Διαπερατότητα | 5.0% (Typ.)(with Polarizer) |
| Τύπος λάμπας | No B/L |
| Οθόνη αφής | Without |
| Διασύνδεση σήματος | LVDS (2 ch, 8-bit) , 51 pins , Connector |
| Τάση εισόδου | 12.0V (Typ.) |
| περιβάλλον | Operating Temp.: 0 ~ 50 °C ; Storage Temp.: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων AUO T390HVN05.0 CELL.
Τα AUO T390HVN05.0 CELL είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων AUO T390HVN05.0 CELL ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των AUO T390HVN05.0 CELL ή άλλων LCD AUO, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα AUO T390HVN05.0 CELL στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα AUO T390HVN05.0 CELL είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων AUO T390HVN05.0 CELL ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των AUO T390HVN05.0 CELL ή άλλων LCD AUO, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα AUO T390HVN05.0 CELL στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "T390HVN05.0 CELL"
- AUO T390HVN05.0 CELL
- Φύλλο δεδομένων T390HVN05.0 CELL
- Εικόνα T390HVN05.0 CELL
- Τιμή T390HVN05.0 CELL
- Διανομέας T390HVN05.0 CELL

