SP06Q002-T

| πίνακας Μοντέλο | SP06Q002-T |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | HITACHI |
| Descrition | FSTN-LCD ,2.5 inch, 320×240 |
| πίνακας Τύπος | FSTN-LCD |
| SP06Q002-T Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | STN, Black/White (Positive), Transflective |
| Ενεργός χώρος | 51.2×38.4 mm |
| Περίγραμμα | 67.1×55.8×4.1 mm |
| Επιφάνεια | |
| Λόγος αντίθεσης | 5:1 (Typ.)(Transmissive) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | Monochrome |
| Χρόνος απόκρισης | 150/350 (Typ.)(Tr/Td) |
| Οπτική γωνία | 80 (Typ.)(CR≥2)(Φ2-Φ1) (L/R/U/D) |
| Συχνότητα | 75Hz |
| Τύπος λάμπας | 1S4P A-LED Without Driver |
| Διασύνδεση σήματος | Parallel Data (4-bit) , 20 pins |
| Τάση εισόδου | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων HITACHI SP06Q002-T.
Τα HITACHI SP06Q002-T είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων HITACHI SP06Q002-T ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των HITACHI SP06Q002-T ή άλλων LCD HITACHI, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα HITACHI SP06Q002-T στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα HITACHI SP06Q002-T είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων HITACHI SP06Q002-T ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των HITACHI SP06Q002-T ή άλλων LCD HITACHI, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα HITACHI SP06Q002-T στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "SP06Q002-T"
- HITACHI SP06Q002-T
- Φύλλο δεδομένων SP06Q002-T
- Εικόνα SP06Q002-T
- Τιμή SP06Q002-T
- Διανομέας SP06Q002-T

