S065SWV03HG

| πίνακας Μοντέλο | S065SWV03HG |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | CDTECH |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,6.5 inch, 800×320 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| S065SWV03HG Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Κατηγορία συστήματος | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Σειρά | S065SWV |
| Λέξεις-κλειδιά Desc. | 6.5inch 800*320, 500nits, 40pins, RGB Interface, Bar Panel |
| Κατηγορία προϊόντων | Graphic LCD Display |
| Ετικέτες προϊόντων | Color TFT-LCD, Capacitive Touch LCD, Bar Shape LCD |
| Σύνθεση πίνακα | LCM |
| Ανάλυση | 800×320 |
| Αναλογία απεικόνισης | 5:2 (W:H) |
| Συντελεστής μορφής | Flat Rectangle |
| Ενεργός χώρος | 154.08 (W) × 57.28 (H) mm (A.A) |
| Διάγραμμα περίγραμμα | 165 (W) × 72.86 (H) mm |
| Μέγιστη. Βάθος | 3.5 mm |
| LC οικογένεια | TN |
| Polarizer | Transmissive |
| Λάμψη | 500 (Typ.) |
| Λόγος αντίθεσης | 500:1 (Typ.) |
| Οπτική γωνία | 50/70/70/70 (L/R/U/D) |
| Προβολή κατεύθυνσης | 12 o'clock |
| Χρώμα Ποσό | 16.7M |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | WLED |
| Τύπος διασύνδεσης | TTL |
| Διακοσμητικές ακίδες | 40 Pins |
| Οθόνη αφής | Touch Optional |
| Θερμοκρασία λειτουργίας. | -20 ~ 70 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης. | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων CDTECH S065SWV03HG.
Τα CDTECH S065SWV03HG είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων CDTECH S065SWV03HG ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των CDTECH S065SWV03HG ή άλλων LCD CDTECH, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα CDTECH S065SWV03HG στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα CDTECH S065SWV03HG είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων CDTECH S065SWV03HG ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των CDTECH S065SWV03HG ή άλλων LCD CDTECH, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα CDTECH S065SWV03HG στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "S065SWV03HG"
- CDTECH S065SWV03HG
- Φύλλο δεδομένων S065SWV03HG
- Εικόνα S065SWV03HG
- Τιμή S065SWV03HG
- Διανομέας S065SWV03HG
