Επισκόπηση
Προσδιορισμός
RX485TXP01

RX485TXP01 Βασικές πληροφορίες
| πίνακας Μοντέλο | RX485TXP01 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | ROGIN |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,48.5 inch, 1920×540 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| RX485TXP01 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 ~ 50 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20 ~ 60 °C |
| Παρατηρήσεις | 1/3 cut of 55" |
RX485TXP01 μηχανικά Χαρακτηριστικά
| Απόκριση κουτιού | 1920(RGB)×540 |
|---|---|
| Διαμόρφωση εικονοστοιχείων | RGB Vertical Stripe |
| Πυκνότητα pixel | 41 PPI |
| Αναλογία απεικόνισης | >3:1 (H:V) |
| Συντελεστής μορφής | Flat Rectangle Display |
| Κουκκίδα Dot | 0.210×0.630 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.630×0.630 mm (H×V) |
| Επιφάνεια | Antiglare (Haze 2%) |
| Ενεργός χώρος | 1209.6×226.8 mm (H×V) |
| Περιοχή Bezel | 1212.6×230.8 mm (H×V) |
| Διάγραμμα περίγραμμα | 1249.6×267.8 mm (H×V) |
| Περίγραμμα βάθους | 25 (Typ.) mm |
| Τρύπες και στηρίγματα | Side mounting holes |
| Οθόνη αφής | Without |
RX485TXP01 Οπτικά χαρακτηριστικά γνωρίσματα
| Λειτουργία προβολής | Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Λάμψη | 700 cd/m² (Typ.) |
| Λόγος αντίθεσης | 5000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Εμφάνιση χρώματος | 1.07B (10-bit) |
| Color Gamut | 75% NTSC (CIE1931) |
| Χρόνος απόκρισης | 6.5 (Typ.)(G to G) |
| Οπτική γωνία | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Προβολή κατεύθυνσης | Symmetry |
| Λευκή παραλλαγή | 1.30 (Max.)(9 points) |
| Το φως του ήλιου είναι αναγνώσιμο | N |
RX485TXP01 Ηλεκτρονικά Χαρακτηριστικό
| Κάθετη συχνότητα | 60Hz |
|---|---|
| Αντίστροφη σάρωση | No |
RX485TXP01 backlight Σύστημα
| Θέση λαμπτήρων | Edge light type |
|---|---|
| Τύπος λάμπας | WLED |
| Χρόνος ζωής της λάμπας | 30K(Min.) (Hours) |
| Πίνακας οδηγού λαμπτήρων | 42/45W (Typ./Max.) |
RX485TXP01 διεπαφής σήματος
| Κατηγορία σήματος | LVDS |
|---|---|
| Κλάση σήματος | LVDS (2 ch, 10-bit) |
| Τάση εισόδου για πίνακα | 12.0V (Typ.) |
| Ρεύμα εισόδου για πίνακα | 0.45/1.68A (Typ./Max.) |
| Πίνακας κατανάλωσης ενέργειας | 5.4/20.16W (Typ./Max.) |
| Τύπος διασύνδεσης | Connector |
| Διασύνδεση σήματος | JAE - FI-RE51S-HF, Pitch:0.5 mm, Pin:51 pins |
