NL8048HL11-01B

| πίνακας Μοντέλο | NL8048HL11-01B |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | NEC |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,4.1 inch, 800×480 |
| πίνακας Τύπος | LTPS TFT-LCD |
| NL8048HL11-01B Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | TN, Normally White, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 88.8×53.28 mm |
| Περίγραμμα | 99.6×69.5 mm |
| Επιφάνεια | Clear, Hard coating (3H) |
| Λόγος αντίθεσης | 400:1 (Typ.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.7M (8-bit) , CIE1931 70% |
| Χρόνος απόκρισης | 8/17 (Typ.)(Tr/Td) |
| Οπτική γωνία | 80/80/60/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Τύπος λάμπας | WLED |
| Διασύνδεση σήματος | CMOS (1 ch, 8-bit) + SPI , 51 pins |
| Τάση εισόδου | 3.0/3.0V (Typ.)(VCC/VCCIO) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων NEC NL8048HL11-01B.
Τα NEC NL8048HL11-01B είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων NEC NL8048HL11-01B ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των NEC NL8048HL11-01B ή άλλων LCD NEC, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα NEC NL8048HL11-01B στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα NEC NL8048HL11-01B είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων NEC NL8048HL11-01B ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των NEC NL8048HL11-01B ή άλλων LCD NEC, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα NEC NL8048HL11-01B στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "NL8048HL11-01B"
- NEC NL8048HL11-01B
- Φύλλο δεδομένων NL8048HL11-01B
- Εικόνα NL8048HL11-01B
- Τιμή NL8048HL11-01B
- Διανομέας NL8048HL11-01B

