NL4864HL11-01B

| πίνακας Μοντέλο | NL4864HL11-01B |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | NEC |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,3.5 inch, 480×640 |
| πίνακας Τύπος | LTPS TFT-LCD |
| NL4864HL11-01B Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | TN, Normally White, Transflective |
| Ενεργός χώρος | 53.28×71.04 mm |
| Περίγραμμα | 63.5×85 mm |
| Επιφάνεια | Clear, Hard coating (3H) |
| Λόγος αντίθεσης | 180:1 (Typ.)(Transmissive) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 262K (6-bit) , CIE1931 40% |
| Χρόνος απόκρισης | |
| Οπτική γωνία | 30/30/30/35 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Τύπος λάμπας | WLED |
| Διασύνδεση σήματος | CMOS (1 ch, 6-bit) , 45 pins |
| Τάση εισόδου | 3.0/3.0V (Typ.)(VCC/VCCIO) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων NEC NL4864HL11-01B.
Τα NEC NL4864HL11-01B είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων NEC NL4864HL11-01B ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των NEC NL4864HL11-01B ή άλλων LCD NEC, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα NEC NL4864HL11-01B στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα NEC NL4864HL11-01B είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων NEC NL4864HL11-01B ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των NEC NL4864HL11-01B ή άλλων LCD NEC, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα NEC NL4864HL11-01B στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "NL4864HL11-01B"
- NEC NL4864HL11-01B
- Φύλλο δεδομένων NL4864HL11-01B
- Εικόνα NL4864HL11-01B
- Τιμή NL4864HL11-01B
- Διανομέας NL4864HL11-01B
