Επισκόπηση
Προσδιορισμός
NL204153AM21-18E

NL204153AM21-18E Βασικές πληροφορίες
| πίνακας Μοντέλο | NL204153AM21-18E |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | NLT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,21.3 inch, 2048×1536 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| NL204153AM21-18E Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Alias μοντέλου | - |
| Θερμοκρασία λειτουργίας. | 0 ~ 60 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης. | -20 ~ 60 °C |
| Βαθμολογία κραδασμών | 1.2G (11.76 m/s²) |
NL204153AM21-18E μηχανικά Χαρακτηριστικά
| Alias μοντέλου | - |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας. | 0 ~ 60 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης. | -20 ~ 60 °C |
| Βαθμολογία κραδασμών | 1.2G (11.76 m/s²) |
| Μορφή Pixel | 2048(LCR)×1536, QXGA |
| Κουκκίδα Dot | 0.0705×0.2115 mm (H×V) |
| Διαμόρφωση | LCR Vertical Stripe |
| Pixel Pitch | 0.2115×0.2115 mm (H×V) |
| Περιοχή εμφάνισης | 433.152×324.864 mm (H×V) |
| Περιοχή Bezel | - |
| Συντελεστής μορφής | Flat Rectangle |
| Προσανατολισμός | Landscape type |
| Αναλογία απεικόνισης | 4:3 (H:V) |
| Στυλ σχήματος | - |
NL204153AM21-18E Οπτικά χαρακτηριστικά γνωρίσματα
| Alias μοντέλου | - |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας. | 0 ~ 60 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης. | -20 ~ 60 °C |
| Βαθμολογία κραδασμών | 1.2G (11.76 m/s²) |
| Μορφή Pixel | 2048(LCR)×1536, QXGA |
| Κουκκίδα Dot | 0.0705×0.2115 mm (H×V) |
| Διαμόρφωση | LCR Vertical Stripe |
| Pixel Pitch | 0.2115×0.2115 mm (H×V) |
| Περιοχή εμφάνισης | 433.152×324.864 mm (H×V) |
| Περιοχή Bezel | - |
| Συντελεστής μορφής | Flat Rectangle |
| Προσανατολισμός | Landscape type |
| Αναλογία απεικόνισης | 4:3 (H:V) |
| Στυλ σχήματος | - |
| Λάμψη | - |
| Λόγος αντίθεσης | 1400:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Οπτική γωνία | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10) |
| Οπτική λειτουργία | UA-SFT, Normally Black, Transmissive |
| Προβολή κατεύθυνσης | Symmetry |
| Χρόνος απόκρισης | 20/20 (Typ.)(Tr/Td) ms |
| Χρωματικότητα | Wx:0.299; Wy:0.315 |
| Αριθμοί χρωμάτων | Grayscale (10-bit) |
| Color Gamut | - |
| Ομοιομορφία | 1.25 (Max.)(9 points) |
NL204153AM21-18E backlight Σύστημα
| Alias μοντέλου | - |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας. | 0 ~ 60 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης. | -20 ~ 60 °C |
| Βαθμολογία κραδασμών | 1.2G (11.76 m/s²) |
| Μορφή Pixel | 2048(LCR)×1536, QXGA |
| Κουκκίδα Dot | 0.0705×0.2115 mm (H×V) |
| Διαμόρφωση | LCR Vertical Stripe |
| Pixel Pitch | 0.2115×0.2115 mm (H×V) |
| Περιοχή εμφάνισης | 433.152×324.864 mm (H×V) |
| Περιοχή Bezel | - |
| Συντελεστής μορφής | Flat Rectangle |
| Προσανατολισμός | Landscape type |
| Αναλογία απεικόνισης | 4:3 (H:V) |
| Στυλ σχήματος | - |
| Λάμψη | - |
| Λόγος αντίθεσης | 1400:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Οπτική γωνία | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10) |
| Οπτική λειτουργία | UA-SFT, Normally Black, Transmissive |
| Προβολή κατεύθυνσης | Symmetry |
| Χρόνος απόκρισης | 20/20 (Typ.)(Tr/Td) ms |
| Χρωματικότητα | Wx:0.299; Wy:0.315 |
| Αριθμοί χρωμάτων | Grayscale (10-bit) |
| Color Gamut | - |
| Ομοιομορφία | 1.25 (Max.)(9 points) |
| Τύπος λάμπας | WLED |
| Ποσό | - |
| Διάρκεια Ζωής | - |
| Αντικατάσταση | - |
| Λάμπα σχήμα | - |
| Θέση | - |
