NL192108AC13-02D

| πίνακας Μοντέλο | NL192108AC13-02D |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | NLT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,11.6 inch, 1920×1080 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| NL192108AC13-02D Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | SFT, Normally Black, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 256.32×144.18 mm |
| Περίγραμμα | 276.5×165.6 mm |
| Επιφάνεια | Antiglare |
| Λόγος αντίθεσης | 1000:1 (Typ.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.7M (8-bit) , CIE1931 70% |
| Χρόνος απόκρισης | 10/10 (Typ.)(Tr/Td) |
| Οπτική γωνία | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Τύπος λάμπας | WLED Embedded (LED Driver) |
| Διασύνδεση σήματος | eDP (2 Lanes) , 40 pins |
| Τάση εισόδου | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων NLT NL192108AC13-02D.
Τα NLT NL192108AC13-02D είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων NLT NL192108AC13-02D ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των NLT NL192108AC13-02D ή άλλων LCD NLT, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα NLT NL192108AC13-02D στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα NLT NL192108AC13-02D είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων NLT NL192108AC13-02D ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των NLT NL192108AC13-02D ή άλλων LCD NLT, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα NLT NL192108AC13-02D στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "NL192108AC13-02D"
- NLT NL192108AC13-02D
- Φύλλο δεδομένων NL192108AC13-02D
- Εικόνα NL192108AC13-02D
- Τιμή NL192108AC13-02D
- Διανομέας NL192108AC13-02D

