NL12876BC26-25B

| πίνακας Μοντέλο | NL12876BC26-25B |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | NEC |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.3 inch, 1280×768 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| NL12876BC26-25B Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | SA-SFT, Normally Black, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 334.08×200.45 mm |
| Περίγραμμα | 358×226 mm |
| Επιφάνεια | Clear, Hard coating (3H) |
| Λόγος αντίθεσης | 700:1 (Typ.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 40% |
| Χρόνος απόκρισης | 14/11 (Typ.)(Tr/Td) |
| Οπτική γωνία | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Τύπος λάμπας | 4 pcs CCFL Without Driver |
| Διασύνδεση σήματος | LVDS (1 ch, 8-bit) , 20 pins |
| Τάση εισόδου | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων NEC NL12876BC26-25B.
Τα NEC NL12876BC26-25B είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων NEC NL12876BC26-25B ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των NEC NL12876BC26-25B ή άλλων LCD NEC, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα NEC NL12876BC26-25B στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα NEC NL12876BC26-25B είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων NEC NL12876BC26-25B ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των NEC NL12876BC26-25B ή άλλων LCD NEC, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα NEC NL12876BC26-25B στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "NL12876BC26-25B"
- NEC NL12876BC26-25B
- Φύλλο δεδομένων NL12876BC26-25B
- Εικόνα NL12876BC26-25B
- Τιμή NL12876BC26-25B
- Διανομέας NL12876BC26-25B

