ND168TXP01
| πίνακας Μοντέλο | ND168TXP01 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | |
| Descrition | a-Si TFT-LCD , inch, 1366×378 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| ND168TXP01 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | TN, Normally White, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 409.8×113.4 mm |
| Περίγραμμα | 430.37×137.3×11.5 mm |
| Επιφάνεια | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Λόγος αντίθεσης | 1000:1 (Typ.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 71% |
| Χρόνος απόκρισης | 5 (Typ.)(Tr+Td) |
| Οπτική γωνία | 85/85/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Τύπος λάμπας | WLED Embedded (LED Driver) |
| Διασύνδεση σήματος | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Τάση εισόδου | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων ND168TXP01.
Τα ND168TXP01 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων ND168TXP01 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των ND168TXP01 ή άλλων LCD , παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα ND168TXP01 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα ND168TXP01 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων ND168TXP01 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των ND168TXP01 ή άλλων LCD , παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα ND168TXP01 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "ND168TXP01"
- ND168TXP01
- Φύλλο δεδομένων ND168TXP01
- Εικόνα ND168TXP01
- Τιμή ND168TXP01
- Διανομέας ND168TXP01
