NA19020-C961

| πίνακας Μοντέλο | NA19020-C961 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | Fujitsu |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,19.0 inch, 1280×1024 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| NA19020-C961 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | MVA, Normally Black, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 376.32×301.06 mm |
| Περίγραμμα | 414×335×24 mm |
| Επιφάνεια | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (2H) |
| Λόγος αντίθεσης | 600:1 (Typ.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.7M (8-bit) |
| Χρόνος απόκρισης | 15/10 (Typ.)(Tr/Td) |
| Οπτική γωνία | 85/85/85/85 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Τύπος λάμπας | 4 pcs CCFL Without Driver |
| Διασύνδεση σήματος | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Τάση εισόδου | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων Fujitsu NA19020-C961.
Τα Fujitsu NA19020-C961 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων Fujitsu NA19020-C961 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των Fujitsu NA19020-C961 ή άλλων LCD Fujitsu, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα Fujitsu NA19020-C961 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα Fujitsu NA19020-C961 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων Fujitsu NA19020-C961 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των Fujitsu NA19020-C961 ή άλλων LCD Fujitsu, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα Fujitsu NA19020-C961 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "NA19020-C961"
- Fujitsu NA19020-C961
- Φύλλο δεδομένων NA19020-C961
- Εικόνα NA19020-C961
- Τιμή NA19020-C961
- Διανομέας NA19020-C961
