N164HGE-L21

| πίνακας Μοντέλο | N164HGE-L21 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | CHIMEI INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,16.4 inch, 1920×1080 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| N164HGE-L21 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | TN, Normally White, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 362.88×204.12 mm |
| Περίγραμμα | 376.7×219.6 mm |
| Στυλ σχήματος | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Επιφάνεια | |
| Λόγος αντίθεσης | 500:1 (Typ.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 262K (6-bit) |
| Χρόνος απόκρισης | 8 (Typ.)(Tr+Td) |
| Οπτική γωνία | 45/45/20/45 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Τύπος λάμπας | WLED |
| Διασύνδεση σήματος | LVDS (2 ch, 6-bit) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων CHIMEI INNOLUX N164HGE-L21.
Τα CHIMEI INNOLUX N164HGE-L21 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων CHIMEI INNOLUX N164HGE-L21 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των CHIMEI INNOLUX N164HGE-L21 ή άλλων LCD CHIMEI INNOLUX, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα CHIMEI INNOLUX N164HGE-L21 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα CHIMEI INNOLUX N164HGE-L21 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων CHIMEI INNOLUX N164HGE-L21 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των CHIMEI INNOLUX N164HGE-L21 ή άλλων LCD CHIMEI INNOLUX, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα CHIMEI INNOLUX N164HGE-L21 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "N164HGE-L21"
- CHIMEI INNOLUX N164HGE-L21
- Φύλλο δεδομένων N164HGE-L21
- Εικόνα N164HGE-L21
- Τιμή N164HGE-L21
- Διανομέας N164HGE-L21

