Επισκόπηση
Προσδιορισμός
N156O6-P01

N156O6-P01 Βασικές πληροφορίες
| πίνακας Μοντέλο | N156O6-P01 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | CHIMEI INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.6 inch, 1600×900 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| N156O6-P01 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 ~ 50 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20 ~ 60 °C |
| Παρατηρήσεις | LED converter embedded |
N156O6-P01 μηχανικά Χαρακτηριστικά
| Απόκριση κουτιού | 1600(RGB)×900 (HD+) |
|---|---|
| Διαμόρφωση εικονοστοιχείων | RGB Vertical Stripe |
| Πυκνότητα pixel | 118 PPI |
| Αναλογία απεικόνισης | 16:9 (H:V) |
| Συντελεστής μορφής | Flat Rectangle Display |
| Κουκκίδα Dot | 0.0717×0.2151 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.2151×0.2151 mm (H×V) |
| Βάρος | 220/225g (Typ./Max.) |
| Επιφάνεια | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H) |
| Ενεργός χώρος | 344.232×193.536 mm (H×V) |
| Διάγραμμα περίγραμμα | 353.63×256.86 mm (H×V) |
| Περίγραμμα βάθους | 1.27 (Typ.) mm |
| Τοπίο ή Πορτρέτο | Landscape type |
| Οθόνη αφής | Without |
N156O6-P01 Οπτικά χαρακτηριστικά γνωρίσματα
| Λειτουργία προβολής | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Λάμψη | 0 cd/m² |
| Λόγος αντίθεσης | 600 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Εμφάνιση χρώματος | 262K (6-bit) |
| Χρόνος απόκρισης | 3/7 (Typ.)(Tr/Td) |
| Οπτική γωνία | 45/45/20/45 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Διαπερατότητα | 5.3% (Typ.)(with Polarizer) |
| Το φως του ήλιου είναι αναγνώσιμο | N |
N156O6-P01 Ηλεκτρονικά Χαρακτηριστικό
| Κάθετη συχνότητα | 60Hz |
|---|---|
| Αντίστροφη σάρωση | No |
N156O6-P01 backlight Σύστημα
| Τύπος λάμπας | No B/L |
|---|---|
| Τύπος διασύνδεσης | Included in panel signal interface |
| Πίνακας οδηγού λαμπτήρων | 331±40mA |
N156O6-P01 διεπαφής σήματος
| Κατηγορία σήματος | LVDS |
|---|---|
| Κλάση σήματος | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| Τάση εισόδου για πίνακα | 3.3V (Typ.) |
| Ρεύμα εισόδου για πίνακα | 360±40mA |
| Τύπος διασύνδεσης | Connector |
| Διασύνδεση σήματος | I-PEX - 20455-040E-12, Pitch:0.5 mm, Pin:40 pins |
