N133I6-L01

| πίνακας Μοντέλο | N133I6-L01 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | CMO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,13.3 inch, 1280×800 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| N133I6-L01 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | TN, Normally White, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 286.08×178.8 mm |
| Στυλ σχήματος | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Επιφάνεια | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H) |
| Λόγος αντίθεσης | 400:1 (Typ.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 262K (6-bit) |
| Χρόνος απόκρισης | 5/11 (Typ.)(Tr/Td) |
| Οπτική γωνία | 70/70/60/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Τύπος λάμπας | 8S6P WLED Without Driver |
| Διασύνδεση σήματος | LVDS (1 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Τάση εισόδου | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων CMO N133I6-L01.
Τα CMO N133I6-L01 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων CMO N133I6-L01 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των CMO N133I6-L01 ή άλλων LCD CMO, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα CMO N133I6-L01 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα CMO N133I6-L01 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων CMO N133I6-L01 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των CMO N133I6-L01 ή άλλων LCD CMO, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα CMO N133I6-L01 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "N133I6-L01"
- CMO N133I6-L01
- Φύλλο δεδομένων N133I6-L01
- Εικόνα N133I6-L01
- Τιμή N133I6-L01
- Διανομέας N133I6-L01
