Επισκόπηση
Προσδιορισμός
M236H3-L05

M236H3-L05 Βασικές πληροφορίες
| πίνακας Μοντέλο | M236H3-L05 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | CHIMEI INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,23.6 inch, 1920×1080 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| M236H3-L05 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 ~ 50 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20 ~ 60 °C |
M236H3-L05 μηχανικά Χαρακτηριστικά
| Απόκριση κουτιού | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| Διαμόρφωση εικονοστοιχείων | RGB Vertical Stripe |
| Πυκνότητα pixel | 93 PPI |
| Αναλογία απεικόνισης | 16:9 (H:V) |
| Συντελεστής μορφής | Flat Rectangle Display |
| Κουκκίδα Dot | 0.0905×0.2715 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.2715×0.2715 mm (H×V) |
| Βάρος | 2.45/2.50Kgs (Typ./Max.) |
| Επιφάνεια | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Ενεργός χώρος | 521.28×293.22 mm (H×V) |
| Περιοχή Bezel | 525.22×297.22 mm (H×V) |
| Διάγραμμα περίγραμμα | 544.8×320.5 mm (H×V) |
| Περίγραμμα βάθους | 13.11±0.5 mm |
| Τρύπες και στηρίγματα | Side mounting holes (4-M3) |
| Τοπίο ή Πορτρέτο | Landscape type |
| Οθόνη αφής | Without |
M236H3-L05 Οπτικά χαρακτηριστικά γνωρίσματα
| Λειτουργία προβολής | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Λάμψη | 300 cd/m² (Typ.) |
| Λόγος αντίθεσης | 1000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Εμφάνιση χρώματος | 16.7M (8-bit) |
| Χρόνος απόκρισης | 1.5/3.5 (Typ.)(Tr/Td) |
| Οπτική γωνία | 85/85/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Χρώμα λευκό χρώματος | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Λευκή παραλλαγή | 1.42 (Max.)(9 points) |
| 3D οθόνη | |
| Το φως του ήλιου είναι αναγνώσιμο | N |
M236H3-L05 Ηλεκτρονικά Χαρακτηριστικό
| Κάθετη συχνότητα | 120Hz |
|---|---|
| Αντίστροφη σάρωση | No |
| Συνολική κατανάλωση ενέργειας | 27.4W (Max.) |
M236H3-L05 backlight Σύστημα
| Θέση λαμπτήρων | Edge light type (Bottom side) |
|---|---|
| Τύπος λάμπας | WLED |
| Ποσότητα λαμπτήρα | 12S6P |
| Λάμπα σχήμα | 6 strings |
| Χρόνος ζωής της λάμπας | 30K(Min.) (Hours) |
| Λάμπα μπορεί να αντικατασταθεί | No |
| Τάση λαμπτήρα | 34/38.4/42V (Min./Typ./Max.) |
| Λάμπα ρεύματος | 60/75mA (Typ./Max.) |
| Λάμπες Κατανάλωση ισχύος | 13.82/18.9W (Typ./Max.) |
| Τύπος διασύνδεσης | Connector |
| Θέση διασύνδεσης | |
| Πίνακας οδηγού λαμπτήρων | No |
M236H3-L05 διεπαφής σήματος
| Κατηγορία σήματος | LVDS |
|---|---|
| Κλάση σήματος | LVDS (4 ch, 8-bit) |
| Τάση εισόδου για πίνακα | 5.0V (Typ.) |
| Ρεύμα εισόδου για πίνακα | 1.22/1.70A (Typ./Max.) |
| Πίνακας κατανάλωσης ενέργειας | 6.1/8.5W (Typ./Max.) |
| Τύπος διασύνδεσης | Connector |
| Θέση διασύνδεσης | |
| Διασύνδεση σήματος | JAE - FI-R51S-HF, Pitch:0.5 mm, Pin:51 pins |
