M236H1-P08

| πίνακας Μοντέλο | M236H1-P08 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | CMO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,23.6 inch, 1920×1080 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| M236H1-P08 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | TN, Normally White, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 521.28×293.22 mm |
| Περίγραμμα | 534.56×307.34 mm |
| Επιφάνεια | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Λόγος αντίθεσης | 1200:1 (Typ.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) |
| Χρόνος απόκρισης | 1.5/3.5 (Typ.)(Tr/Td) |
| Οπτική γωνία | 85/85/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Διασύνδεση σήματος | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Τάση εισόδου | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων CMO M236H1-P08.
Τα CMO M236H1-P08 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων CMO M236H1-P08 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των CMO M236H1-P08 ή άλλων LCD CMO, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα CMO M236H1-P08 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα CMO M236H1-P08 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων CMO M236H1-P08 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των CMO M236H1-P08 ή άλλων LCD CMO, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα CMO M236H1-P08 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "M236H1-P08"
- CMO M236H1-P08
- Φύλλο δεδομένων M236H1-P08
- Εικόνα M236H1-P08
- Τιμή M236H1-P08
- Διανομέας M236H1-P08

