LTV250QV-F0B

| πίνακας Μοντέλο | LTV250QV-F0B |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | SAMSUNG |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.5 inch, 320×240 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| LTV250QV-F0B Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | TN, Normally White, TMR |
| Ενεργός χώρος | 50.88×38.04 mm |
| Περίγραμμα | 56.98×47.94 mm |
| Επιφάνεια | |
| Λόγος αντίθεσης | |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.7M (8-bit) |
| Χρόνος απόκρισης | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Οπτική γωνία | 80/80/80/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Τύπος λάμπας | 4S1P WLED |
| Διασύνδεση σήματος | Serial RGB (8-bit) + SPI , 31 pins |
| Τάση εισόδου | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων SAMSUNG LTV250QV-F0B.
Τα SAMSUNG LTV250QV-F0B είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων SAMSUNG LTV250QV-F0B ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των SAMSUNG LTV250QV-F0B ή άλλων LCD SAMSUNG, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα SAMSUNG LTV250QV-F0B στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα SAMSUNG LTV250QV-F0B είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων SAMSUNG LTV250QV-F0B ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των SAMSUNG LTV250QV-F0B ή άλλων LCD SAMSUNG, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα SAMSUNG LTV250QV-F0B στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "LTV250QV-F0B"
- SAMSUNG LTV250QV-F0B
- Φύλλο δεδομένων LTV250QV-F0B
- Εικόνα LTV250QV-F0B
- Τιμή LTV250QV-F0B
- Διανομέας LTV250QV-F0B

