LTN156HL01-101

| πίνακας Μοντέλο | LTN156HL01-101 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | SAMSUNG |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.6 inch, 1920×1080 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| LTN156HL01-101 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Μορφή Pixel | 1920(RGB)×1080 [FHD] |
| Ενεργός χώρος | 344.16(H)×193.59(V) mm |
| Περιοχή Bezel | - |
| Φωτεινότητα | 300 cd/m² (Typ.) |
| Προβολή κατεύθυνσης | Symmetry |
| Οπτική γωνία | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Χρώμα υποστήριξης | 262K 72% (CIE1931) |
| Στυλ φόρμας | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Ρυθμός καρέ | 60Hz |
| Διαμόρφωση | RGB Vertical Stripe |
| Σχέδιο Dim. | 359.5(H)×223.8(V) ×3.2(D) mm |
| Θεραπευτική αγωγή | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Λόγος αντίθεσης | 600:1 (Typ.) (TM) |
| Χρόνος απόκρισης | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Λειτουργία λειτουργίας | PLS, Normally Black, Transmissive |
| Πηγή φωτός | WLED [10S5P] , 15K hours , With LED Driver |
| Οθόνη αφής | Without |
| Τύπος διασύνδεσης | 30 pins eDP (2 Lanes) , Connector |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 3.3V (Typ.) |
| περιβάλλον | Operating Temperature: 0 ~ 50 °C ; Storage Temperature: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων SAMSUNG LTN156HL01-101.
Τα SAMSUNG LTN156HL01-101 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων SAMSUNG LTN156HL01-101 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των SAMSUNG LTN156HL01-101 ή άλλων LCD SAMSUNG, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα SAMSUNG LTN156HL01-101 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα SAMSUNG LTN156HL01-101 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων SAMSUNG LTN156HL01-101 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των SAMSUNG LTN156HL01-101 ή άλλων LCD SAMSUNG, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα SAMSUNG LTN156HL01-101 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "LTN156HL01-101"
- SAMSUNG LTN156HL01-101
- Φύλλο δεδομένων LTN156HL01-101
- Εικόνα LTN156HL01-101
- Τιμή LTN156HL01-101
- Διανομέας LTN156HL01-101
