LTN156AT31-301

| πίνακας Μοντέλο | LTN156AT31-301 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | SAMSUNG |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.6 inch, 1366×768 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| LTN156AT31-301 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | TN, Normally White, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 344.232×193.536 mm |
| Επιφάνεια | Antiglare |
| Λόγος αντίθεσης | |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 262K (6-bit) |
| Χρόνος απόκρισης | |
| Οπτική γωνία | |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Τύπος λάμπας | WLED |
| Διασύνδεση σήματος | eDP (1 Lane) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων SAMSUNG LTN156AT31-301.
Τα SAMSUNG LTN156AT31-301 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων SAMSUNG LTN156AT31-301 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των SAMSUNG LTN156AT31-301 ή άλλων LCD SAMSUNG, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα SAMSUNG LTN156AT31-301 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα SAMSUNG LTN156AT31-301 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων SAMSUNG LTN156AT31-301 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των SAMSUNG LTN156AT31-301 ή άλλων LCD SAMSUNG, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα SAMSUNG LTN156AT31-301 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "LTN156AT31-301"
- SAMSUNG LTN156AT31-301
- Φύλλο δεδομένων LTN156AT31-301
- Εικόνα LTN156AT31-301
- Τιμή LTN156AT31-301
- Διανομέας LTN156AT31-301

