LTN150XU2-L02

| πίνακας Μοντέλο | LTN150XU2-L02 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | SAMSUNG |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1024×768 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| LTN150XU2-L02 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | TN, Normally White, Transmissive |
| Στυλ σχήματος | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Επιφάνεια | |
| Λόγος αντίθεσης | |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 262K (6-bit) |
| Χρόνος απόκρισης | |
| Οπτική γωνία | |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Τύπος λάμπας | CCFL |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων SAMSUNG LTN150XU2-L02.
Τα SAMSUNG LTN150XU2-L02 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων SAMSUNG LTN150XU2-L02 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των SAMSUNG LTN150XU2-L02 ή άλλων LCD SAMSUNG, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα SAMSUNG LTN150XU2-L02 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα SAMSUNG LTN150XU2-L02 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων SAMSUNG LTN150XU2-L02 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των SAMSUNG LTN150XU2-L02 ή άλλων LCD SAMSUNG, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα SAMSUNG LTN150XU2-L02 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "LTN150XU2-L02"
- SAMSUNG LTN150XU2-L02
- Φύλλο δεδομένων LTN150XU2-L02
- Εικόνα LTN150XU2-L02
- Τιμή LTN150XU2-L02
- Διανομέας LTN150XU2-L02

