LTN141XE-L01

| πίνακας Μοντέλο | LTN141XE-L01 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | SAMSUNG |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,14.1 inch, 1024×768 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| LTN141XE-L01 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | TN, Normally White, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 285.696×214.272 mm |
| Στυλ σχήματος | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Επιφάνεια | |
| Λόγος αντίθεσης | |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 262K (6-bit) |
| Χρόνος απόκρισης | |
| Οπτική γωνία | |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Τύπος λάμπας | CCFL |
| Διασύνδεση σήματος | LVDS (1 ch, 6-bit) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων SAMSUNG LTN141XE-L01.
Τα SAMSUNG LTN141XE-L01 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων SAMSUNG LTN141XE-L01 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των SAMSUNG LTN141XE-L01 ή άλλων LCD SAMSUNG, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα SAMSUNG LTN141XE-L01 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα SAMSUNG LTN141XE-L01 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων SAMSUNG LTN141XE-L01 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των SAMSUNG LTN141XE-L01 ή άλλων LCD SAMSUNG, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα SAMSUNG LTN141XE-L01 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "LTN141XE-L01"
- SAMSUNG LTN141XE-L01
- Φύλλο δεδομένων LTN141XE-L01
- Εικόνα LTN141XE-L01
- Τιμή LTN141XE-L01
- Διανομέας LTN141XE-L01

