LTM230HL07

| πίνακας Μοντέλο | LTM230HL07 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | SAMSUNG |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,23 inch, 1920×1080 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| LTM230HL07 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Ανάλυση | 1920(RGB)×1080 , FHD |
| Περιοχή εμφάνισης | 509.184(W)×286.416(H) mm |
| Μέγεθος περιγράμματος | 533.2(W)×312(H) ×11(D) mm |
| Λάμψη | 300 cd/m² (Typ.) |
| Οπτική γωνία | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Καλύτερη προβολή σε | Symmetry |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.7M 72% (CIE1931) |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Βάρος | 2.30Kgs (Max.) |
| Μορφή Pixel | RGB Vertical Stripe |
| Άνοιγμα πλαισίου | 513.8(W)×291(H) mm |
| Επιφάνεια | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Λόγος αντίθεσης | 1000:1 (Typ.) (TM) |
| Λειτουργία προβολής | PLS, Normally Black, Transmissive |
| Χρόνος απόκρισης | 14 (Typ.)(G to G) |
| Τύπος λάμπας | 11S3P WLED , 40K hours , Without Driver |
| Οθόνη αφής | Without |
| Διασύνδεση σήματος | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins , Connector |
| Τάση εισόδου | 5.0V (Typ.) |
| περιβάλλον | Operating Temp.: 0 ~ 50 °C ; Storage Temp.: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων SAMSUNG LTM230HL07.
Τα SAMSUNG LTM230HL07 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων SAMSUNG LTM230HL07 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των SAMSUNG LTM230HL07 ή άλλων LCD SAMSUNG, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα SAMSUNG LTM230HL07 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα SAMSUNG LTM230HL07 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων SAMSUNG LTM230HL07 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των SAMSUNG LTM230HL07 ή άλλων LCD SAMSUNG, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα SAMSUNG LTM230HL07 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "LTM230HL07"
- SAMSUNG LTM230HL07
- Φύλλο δεδομένων LTM230HL07
- Εικόνα LTM230HL07
- Τιμή LTM230HL07
- Διανομέας LTM230HL07
