Επισκόπηση
Προσδιορισμός
LTM12H84

LTM12H84 Βασικές πληροφορίες
| πίνακας Μοντέλο | LTM12H84 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | TOSHIBA |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,12.1 inch, 800×600 |
| πίνακας Τύπος | LTPS TFT-LCD |
| LTM12H84 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
LTM12H84 μηχανικά Χαρακτηριστικά
| Απόκριση κουτιού | 800(RGB)×600 (SVGA) |
|---|---|
| Διαμόρφωση εικονοστοιχείων | RGB Vertical Stripe |
| Πυκνότητα pixel | 82 PPI |
| Αναλογία απεικόνισης | 4:3 (H:V) |
| Συντελεστής μορφής | Flat Rectangle Display |
| Κουκκίδα Dot | 0.1025×0.3075 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.3075×0.3075 mm (H×V) |
| Ενεργός χώρος | 246×184.5 mm (H×V) |
| Τοπίο ή Πορτρέτο | Landscape type |
LTM12H84 Οπτικά χαρακτηριστικά γνωρίσματα
| Το φως του ήλιου είναι αναγνώσιμο | N |
|---|
