Επισκόπηση
Προσδιορισμός
LTM12C505X

LTM12C505X Βασικές πληροφορίες
| πίνακας Μοντέλο | LTM12C505X |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | Toshiba Matsushita |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,12.1 inch, 1024×768 |
| πίνακας Τύπος | LTPS TFT-LCD |
| LTM12C505X Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 ~ 50 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20 ~ 60 °C |
LTM12C505X μηχανικά Χαρακτηριστικά
| Απόκριση κουτιού | 1024(RGB)×768 (XGA) |
|---|---|
| Διαμόρφωση εικονοστοιχείων | RGB Vertical Stripe |
| Πυκνότητα pixel | 105 PPI |
| Αναλογία απεικόνισης | 4:3 (H:V) |
| Συντελεστής μορφής | Flat Rectangle Display |
| Κουκκίδα Dot | 0.080×0.240 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.240×0.240 mm (H×V) |
| Επιφάνεια | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Ενεργός χώρος | 245.76×184.32 mm (H×V) |
| Περιοχή Bezel | 250.4×188.9 mm (H×V) |
| Διάγραμμα περίγραμμα | 261×199 mm (H×V) |
| Περίγραμμα βάθους | 5.0 (Max.) mm |
| Τρύπες και στηρίγματα | Side mounting holes (4-M2) on left, right bezel |
| Τοπίο ή Πορτρέτο | Landscape type |
| Οθόνη αφής | Without |
LTM12C505X Οπτικά χαρακτηριστικά γνωρίσματα
| Λειτουργία προβολής | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Λάμψη | 150 cd/m² (Typ.) |
| Λόγος αντίθεσης | 150 : 1 (Min.) (Transmissive) |
| Εμφάνιση χρώματος | 262K (6-bit) |
| Χρόνος απόκρισης | 50/50 (Max.)(Tr/Td) |
| Οπτική γωνία | 30/30/10/20 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Προβολή κατεύθυνσης | 6 o'clock |
| Χρώμα λευκό χρώματος | Wx:0.310; Wy:0.330 |
| Λευκή παραλλαγή | 1.82 (Max.)(9 points) |
| Το φως του ήλιου είναι αναγνώσιμο | N |
LTM12C505X Ηλεκτρονικά Χαρακτηριστικό
| Κάθετη συχνότητα | 60Hz |
|---|---|
| Αντίστροφη σάρωση | No |
LTM12C505X backlight Σύστημα
| Θέση λαμπτήρων | Edge light type (Bottom side) |
|---|---|
| Τύπος λάμπας | CCFL |
| Ποσότητα λαμπτήρα | 1 pcs |
| Λάμπα σχήμα | Straight |
| Τάση λαμπτήρα | 620±50V |
| Λάμπα ρεύματος | 2.0/6.0mA (Min./Max.) |
| Λειτουργική συχνότητα λυχνίας | 50±10KHz |
| Τάση εκκίνησης της λυχνίας | 1500/1800V (Min./Max.)(Ta=0℃) |
| Τύπος διασύνδεσης | Connector |
| Πίνακας οδηγού λαμπτήρων | No |
LTM12C505X διεπαφής σήματος
| Κατηγορία σήματος | LVDS |
|---|---|
| Κλάση σήματος | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| Τάση εισόδου για πίνακα | 3.3V (Typ.) |
| Ρεύμα εισόδου για πίνακα | 225/380mA (Typ./Max.) |
| Τύπος διασύνδεσης | Connector |
| Διασύνδεση σήματος | HRS - DF19L-20P-1H, Pitch:1.0 mm, Pin:20 pins |
