Επισκόπηση
Προσδιορισμός
LTM12C505T

LTM12C505T Βασικές πληροφορίες
| πίνακας Μοντέλο | LTM12C505T |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | Toshiba Matsushita |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,12.1 inch, 1024×768 |
| πίνακας Τύπος | LTPS TFT-LCD |
| LTM12C505T Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 ~ 50 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20 ~ 60 °C |
LTM12C505T μηχανικά Χαρακτηριστικά
| Απόκριση κουτιού | 1024(RGB)×768 (XGA) |
|---|---|
| Διαμόρφωση εικονοστοιχείων | RGB Vertical Stripe |
| Πυκνότητα pixel | 105 PPI |
| Αναλογία απεικόνισης | 4:3 (H:V) |
| Συντελεστής μορφής | Flat Rectangle Display |
| Κουκκίδα Dot | 0.080×0.240 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.240×0.240 mm (H×V) |
| Ενεργός χώρος | 245.76×184.32 mm (H×V) |
| Τοπίο ή Πορτρέτο | Landscape type |
LTM12C505T Οπτικά χαρακτηριστικά γνωρίσματα
| Το φως του ήλιου είναι αναγνώσιμο | N |
|---|
LTM12C505T Ηλεκτρονικά Χαρακτηριστικό
| Κάθετη συχνότητα | 60Hz |
|---|
