Επισκόπηση
Προσδιορισμός
LTM12C505D

LTM12C505D Βασικές πληροφορίες
| πίνακας Μοντέλο | LTM12C505D |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | Toshiba Matsushita |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,12.1 inch, 1024×768 |
| πίνακας Τύπος | LTPS TFT-LCD |
| LTM12C505D Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 ~ 50 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20 ~ 60 °C |
LTM12C505D μηχανικά Χαρακτηριστικά
| Απόκριση κουτιού | 1024(RGB)×768 (XGA) |
|---|---|
| Διαμόρφωση εικονοστοιχείων | RGB Vertical Stripe |
| Πυκνότητα pixel | 105 PPI |
| Αναλογία απεικόνισης | 4:3 (H:V) |
| Συντελεστής μορφής | Flat Rectangle Display |
| Κουκκίδα Dot | 0.080×0.240 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.240×0.240 mm (H×V) |
| Βάρος | 275g (Typ.) |
| Ενεργός χώρος | 245.76×184.32 mm (H×V) |
| Περιοχή Bezel | 250.5×188.9 mm (H×V) |
| Διάγραμμα περίγραμμα | 261×199 mm (H×V) |
| Περίγραμμα βάθους | 5.3 (Max.) mm |
| Τρύπες και στηρίγματα | Side mounting holes (4-M2) on left, right bezel |
| Τοπίο ή Πορτρέτο | Landscape type |
| Οθόνη αφής | Without |
LTM12C505D Οπτικά χαρακτηριστικά γνωρίσματα
| Λειτουργία προβολής | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Λάμψη | 165 cd/m² (Typ.) |
| Λόγος αντίθεσης | 350 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Εμφάνιση χρώματος | 262K (6-bit) |
| Χρόνος απόκρισης | 50/50 (Max.)(Tr/Td) |
| Το φως του ήλιου είναι αναγνώσιμο | N |
LTM12C505D Ηλεκτρονικά Χαρακτηριστικό
| Κάθετη συχνότητα | 60Hz |
|---|---|
| Αντίστροφη σάρωση | No |
| Συνολική κατανάλωση ενέργειας | 9.4W (Max.) |
LTM12C505D backlight Σύστημα
| Θέση λαμπτήρων | Edge light type (Bottom side) |
|---|---|
| Τύπος λάμπας | CCFL |
| Ποσότητα λαμπτήρα | 1 pcs |
| Λάμπα σχήμα | Straight |
| Τύπος διασύνδεσης | Connector |
| Πίνακας οδηγού λαμπτήρων | 8.5W (Max.) |
LTM12C505D διεπαφής σήματος
| Κατηγορία σήματος | LVDS |
|---|---|
| Κλάση σήματος | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| Τάση εισόδου για πίνακα | 3.3V (Typ.) |
| Πίνακας κατανάλωσης ενέργειας | 0.9W (Max.) |
| Τύπος διασύνδεσης | Connector |
| Διασύνδεση σήματος | HRS - DF19K-20P-1H, Pitch:1.0 mm, Pin:20 pins |
