Επισκόπηση
Προσδιορισμός
LTM12C328K

LTM12C328K Βασικές πληροφορίες
| πίνακας Μοντέλο | LTM12C328K |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | TOSHIBA |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,12.1 inch, 1024×768 |
| πίνακας Τύπος | LTPS TFT-LCD |
| LTM12C328K Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
LTM12C328K μηχανικά Χαρακτηριστικά
| Απόκριση κουτιού | 1024(RGB)×768 (XGA) |
|---|---|
| Διαμόρφωση εικονοστοιχείων | RGB Vertical Stripe |
| Πυκνότητα pixel | 105 PPI |
| Αναλογία απεικόνισης | 4:3 (H:V) |
| Συντελεστής μορφής | Flat Rectangle Display |
| Κουκκίδα Dot | 0.080×0.240 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.240×0.240 mm (H×V) |
| Ενεργός χώρος | 245.76×184.32 mm (H×V) |
| Τοπίο ή Πορτρέτο | Landscape type |
LTM12C328K Οπτικά χαρακτηριστικά γνωρίσματα
| Το φως του ήλιου είναι αναγνώσιμο | N |
|---|
LTM12C328K Ηλεκτρονικά Χαρακτηριστικό
| Κάθετη συχνότητα | 60Hz |
|---|
LTM12C328K backlight Σύστημα
| Τύπος λάμπας | CCFL |
|---|---|
| Ποσότητα λαμπτήρα | 1 pcs |
| Λάμπα σχήμα | Straight |
