LTM04C395K

| πίνακας Μοντέλο | LTM04C395K |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | TOSHIBA |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,4.0 inch, 640×480 |
| πίνακας Τύπος | LTPS TFT-LCD |
| LTM04C395K Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | TN, Normally White, Reflective |
| Ενεργός χώρος | 80.64×60.48 mm |
| Περίγραμμα | 117.9×72.5×7.7 mm |
| Επιφάνεια | |
| Λόγος αντίθεσης | 10:1 (Typ.)(Reflective) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 262K (6-bit) |
| Χρόνος απόκρισης | 50/50 (Max.)(Tr/Td) |
| Οπτική γωνία | |
| Τύπος λάμπας | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Διασύνδεση σήματος | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 27 pins |
| Τάση εισόδου | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων TOSHIBA LTM04C395K.
Τα TOSHIBA LTM04C395K είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων TOSHIBA LTM04C395K ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των TOSHIBA LTM04C395K ή άλλων LCD TOSHIBA, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα TOSHIBA LTM04C395K στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα TOSHIBA LTM04C395K είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων TOSHIBA LTM04C395K ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των TOSHIBA LTM04C395K ή άλλων LCD TOSHIBA, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα TOSHIBA LTM04C395K στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "LTM04C395K"
- TOSHIBA LTM04C395K
- Φύλλο δεδομένων LTM04C395K
- Εικόνα LTM04C395K
- Τιμή LTM04C395K
- Διανομέας LTM04C395K

